Členovia v regiónochMikuláš vystúpi z vody na Motyčkách! Slovenské ľadové medvede – občianske združenie

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Tréningy

Tréningy v Bratislave sú na jazere Draždiak v Petržalke pri reštaurácii Oáza v stredu od 17.00 a v nedeľu od 10.00 hod.

Jún
PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Poukázanie 2% dane

Tlačivo na poukázanie 2% z dane nájdete tu.

 

Podrobnosti ohľadom postupu a vyplnenia sú podrobnejšie uvedené tu.

SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ

Mikuláš vystúpi z vody na Motyčkách!

Mikuláš vystúpi z vody na Motyčkách!

Vážení priatelia,

Slovenské ľadové medvede, Banská Bystrica-Zvolen a široké okolie, Vás pozývajú na regionálnu akciu - 5. ročník Mikulášskeho zimného plávania - ktoré sa uskutoční 8.12.2013, v tajchu Motyčky.

 Srdečne budú vítaní všetci tí, ktorí budú ochotní dodržať nasledovné podmienky:

1. Budú dochvíľni a na miesto prezentácie, ktorá sa koná v Obecnom úrade Motyčky,  sa dostavia v čase od 9:30 h. do 10:30 h.

2. Ku prezentácii si pripravia občiansky preukaz, ktorý je potrebný ku podpisu vyhlásenia pre prevádzkovateľa vodnej nádrže (platí iba pre hostí).

3. Nezaplatia, alebo zaplatia štartovné (ľadovné), ktoré je nepovinné, teda dobrovoľné a má slúžiť na náhradu nákladov spojených so zakúpením balíčkov pre deti Motyčiek. Činí od 0 eur do nekonečna  (smerom nahor).

4. Pred, tam prítomných divákov (veríme, že prídu) a deti z Motyčiek, v prítomnosti starostu obce, nastúpia cca o 10:45h.

5. Do vody ľadovej  budú ochotní vstúpiť vyzlečení (v plavkách, v obuvi a s pokrývkou hlavy), v  čase o 11:00h.

6. Po ponorení sa do vody (okrem hlavy) všetci cca po 5-tich až 20-tich minútach z nej opäť vystúpia, poskáču si a pobehajú v okolí jazera, a tiež popijú všetok pripravený teplý čaj.

7. Opäť sa potom prinavrátia do skromných priestorov obecného úradu a ešte skromnejších priestorov Pohostinstva u Medveďa (súčasť objektu OÚ), kde sa, rovnako tak,  prinavrátia aj z ľadotrasu  do tepeľnej pohody. V nej potom zotrvajú s ostatnými ľadodružkami a ľadodruhmi, v dobrej a srdečnej vrave tak dlho, ako len budú chcieť. Pravdaže, pritom pojedia všetky koláče (ak nejaké budú) popijú nápoje (vlastné nenoste!…dajú sa zohnať U MEDVEĎA).

8. Napriek tomu, že občerstvenie sa na mieste nechystá, všetci sa pri návrate do svojich domovov môžete občerstviť (na vlastné trovy)  na týchto miestach:

V smere Martin, aj v motoreste ČIERNA OVCA, pod Harmaneckou jaskyňou (jedna z tréningových lokalít bystrických otužilcov - rozumej priľahlú vodnú plochu). Smer je totožný so smerom na BB, cez Šturec.

V smere na Ružomberok, v motoreste JÁNOŠÍKOVA KOLIBA , v Liptovskej osade.

V smere na B.Bystricu, v kolibe U sv. KRIŠTOFA. (Tam sa celkom iste viacerí z nás zastavia, a preto, prosím, porozmýšľajte aj nad dočasnou zmenou smeru).

So srdečným ľadopozdravom - náčelník Venco a domáci otužilci.