Členovia v regiónochAko bola v Nitre hokejová a krasokorčuliarska prestávka kvôli medveďom Slovenské ľadové medvede – občianske združenie

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Tréningy

Tréningy v Bratislave sú na jazere Draždiak v Petržalke pri reštaurácii Oáza v stredu od 17.00 a v nedeľu od 10.00 hod.

August
PoUtStŠtPiSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Poukázanie 2% dane

Tlačivo na poukázanie 2% z dane nájdete tu.

 

Podrobnosti ohľadom postupu a vyplnenia sú podrobnejšie uvedené tu.

SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ

Ako bola v Nitre hokejová a krasokorčuliarska prestávka kvôli medveďom

Aj v Nitre udrel na medveďa mráz a medveď volá hurá, hurá, hurá!

Krásne zubaté slnečné počasie, mrazivý dych, teplomer na mínus sedem, sekery, neposlušná motorová píla, vyše sto korčuliarov a hokejistov a pár bláznov v plavkách... Takýto bol obraz nedeľňajšieho popoludnia na známej nitrianskej Hangócke v mestskom parku.
Keď sme sa schádzali, okolo rybárskeho domu bolo odparkovaných toľko áut, že sme si mysleli, že začína ďalší ročník otužileckej akcie
Opak bol však pravdou, na čerstvý vzduch vyšli priaznivci hokeja a korčuľovania. Ich nerušená zábavka však skončila vo chvíli, keď sa prvýkrát zaťala sekera do ľadu! Keďže Rišova motorová píla vypovedala poslušnosť, trvalo to trochu dlhšie.
Za pozornosti nevídaného davu sme sa s rozkošou ponorili do parádne vychladenej vody, užili si svojich ďalších pár minút slávy. Zároveň sme si pomysleli, že keby sa v tej chvíli prepadol ľad pod celou Hangóckou, mohli sme utvoriť celoslovenský rekord v ľadovom ponore a pokoriť tak aj otvárací otužilecký ceremoniál na Nemečkách.
Žarty bokom, sme radi, že sa nikomu nič nestalo. Naopak, teší nás, že neďelňajší ponor absolvoval ďalší nováčik a na brehu zbierali inšpiráciu aj medvedice-čakateľky.
Ďakujeme prírode a nebesám, že aj nám v Nitre je dopriata ľadová rozkoš