Vyhlásenie o prístupnosti Slovenské ľadové medvede – občianske združenie

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Tréningy

Tréningy v Bratislave sú na jazere Draždiak v Petržalke pri reštaurácii Oáza v stredu od 17.00 a v nedeľu od 10.00 hod.

December
PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Poukázanie 2% dane

Tlačivo na poukázanie 2% z dane nájdete tu.

 

Podrobnosti ohľadom postupu a vyplnenia sú podrobnejšie uvedené tu.

SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ
  • Vyhlásenie o prístupnosti

Vyhlásenie o prístupnosti

Prístupnosť
Pri tvorbe webových stránok bol kladený dôraz na pravidlá prístupnosti. Stránky sú vytvorené so snahou o prístupnosť obsahu a funkčnosť a spĺňajú všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodiky WCAG. Usporiadanie a ovládanie stránok je navrhnuté tak, aby stránky boli dostupné aj pre alternatívne prehliadače (textové prehliadače, hlasové čítačky) a pre osoby so špecifickými potrebami. Stránky zodpovedajú webovým štandardom konzorcia W3C HTML 5 a boli validované nástrojmi http://validator.webylon.info/http://validator.w3.org/. Web po technickej stránke vychádza z najnovších poznatkov a trendov rešpektujúcich kvalitatívne atribúty webových stránok, ku ktorým patria kredibilita, nájditeľnosť a využiteľnosť. Stránky sa dajú používať s vypnutými obrázkami alebo kaskádovými štýlmi a sú funkčné aj bez podpory programovacích jazykov v prehliadači (JavaScript, Flash a pod.).

Navigácia
K hlavnej navigácii slúži menu, které je umiestnené v ľavej hornej časti stránky. Tieto odkazy delia stránky na jednotlivé „rubriky“ – články na tomto webe sú zaradené do príslušných rubrík. Všetky textové odkazy v súvislom texte sú odlíšené od okolitého textu inou farbou a podčiarknutím. Odkazy sa neotvárajú do nového okna.

Farby
Všetky farby textu a pozadí sú navrhnuté tak, aby boli v dostatočnom kontraste a mali dostatočný rozdiel jasu. Texty by mali byť dobre čitateľné aj pre užívateľov s poruchami zraku a pozornosti a inými disfunkciami sťažujúcimi vnímanie textového obsahu.

Ak na týchto stránkach narazíte na technické chyby alebo čokoľvek, čo odporuje pravidlám prístupnosti, informujte nás prosím na adrese www@kvalitne.sk. Prípadné nedostatky sa pokúsime čo najskôr odstrániť.